Avenei.lv

Instagram

Droši dalies ar savām domām vai jautājumiem!

Nosūtīt ziņu

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai Avenei saldējumi ir vegāniski?

Jā, saldējumi nesatur piena produktus, olas, medu un citas dzīvnieku izcelsmes vielas. Avenei mērķis ir sniegt cilvēkiem tikai vegāniskus produktus.

Kur ir iespējams iegādāties šos saldējumus?

Saldējumus iespējams gan pasūtīt saldējumu sadaļā, gan iegādāties šajos veikalos.

Kā notiek piegāde?

  1. Izvēlies saldējumus un ievadi sev ērtāko piegādes vietu un laiku.
  2. Piegādes dienā saņemsi SMS ar precīzu piegādes laiku Tavā norādītajā laika posmā.
  3. Esot klāt, mūsu kurjers Tev zvanīs un nodos Tavu pasūtījumu.

Cik tālu piegādājiet saldējumus?

Katru nedēļu piegādājam tikai Rīgā un Mārupē, bet regulāri vedam pasūtījumus arī ārpus Rīgas – Ādažiem, Olaini, Ikšķili, Ogri, Jelgavu, Jūrmalu, Liepāju u.c. Protams, mēs iepriekš apkopojam lielākus pasūtījumus, kurus kopā aizvedam visiem ērtākajā laikā. Piegādes grafiku un bezmaksas piegādes kodus šīm pilsētām skaties saldējumu sadaļas apakšā.

Kas ir mēneša īpašā garša?

Katru mēnesi mēs gatavojam kādu speciālu saldējuma garšu no sezonāliem / lokāliem produktiem. Šī garša ir pieejama TIKAI mūsu lapā un neviena citā veikalā. Gatavojam tikai limitētā daudzumā un katru mēnesi šī garša mainās. Apskati mēneša garšu saldējumu sadaļā.

Vai saldējumos ir cukurs?

Jā, mūsu cukura sīrupiem izmantojam gan balto, gan brūno cukuru. Mēs uzskatām, ka ir svarīgi, lai cukurs tiktu izmantots pēc iespējas mazāk, kā arī saldējumos būtu pietiekami daudz šķiedrvielas. Tās nodrošina cukura vienmērīgu uzsūkšanos. Ja nelieto vai centies samazināt cukura patēriņu, tad Tev varētu patikt mūsu Ķiršu – Ananasu saldējums bez pievienotā cukura.

Vai iepakojumi ir videi draudzīgi?

Šobrīd nē. Tā kā Rīgā šobrīd nav kompostējamo materiālu pārstrādes un apsaimniekošanas infrastruktūras, tad šādi iepakojumi pagaidām nav īsti draudzīgi. Bet tā ir mūsu prioritāte, lai iepakojums nākotnē būtu no bioloģiski noārdāmiem materiāliem vai arī viegli pārstrādājams. Līdz tam, aicinām mūsu klientus, tīros iepakojumus izmest plastmasas konteineros otrreizējai pārstrādei.

Vai varu pasūtīt saldējumus uz dzimšanas dienas ballīti?

Protams! Varam Tev piegādāt saldējumus tieši uz ballīti. Ja nepieciešams, varam nodrošināt arī aukstuma kasti vai saldētavu un palīdzību saldējumu pasniegšanā.

Lai rezervētu datumu, raksti mums ziņu!

Vai varu pats atbraukt pakaļ savam pasūtījumam?

Jā, droši! Pasūtījuma piezīmēs norādi vēlamo dienu un laika posmu.

Rekvizīti:

AVENEI.LV SIA

Reģ.Nr: 40203221969

Pļavu iela 7, Jaunmārupe, Mārupes novads

LV19HABA0551046885110