Avenei.lv

Instagram

Droši dalies ar savām domām vai jautājumiem!

Nosūtīt ziņu

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai Avenei saldējumi ir vegāniski?

Jā, saldējumi nesatur piena produktus, olas, medu un citas dzīvnieku izcelsmes vielas. Avenei mērķis ir sniegt cilvēkiem tikai vegāniskus produktus.

Kur ir iespējams iegādāties šos saldējumus?

Saldējumus iespējams gan pasūtīt saldējumu sadaļā, gan iegādāties šajos veikalos.

Kā notiek piegāde?

  1. Pēc pasūtījuma veikšanas Tev atnāks apstiprinājuma e-pasts.
  2. Tavā norādītajā piegādes dienā saņemsi SMS ar aptuveno piegādes laiku.
  3. Esot klāt, mūsu kurjers Tev zvanīs un nodos Tavu pasūtījumu.

Cik tālu piegādājiet saldējumus?

Regulāri piegādājam tikai Rīgā un Mārupē, bet dažkārt vedam pasūtījumus arī ārpus Rīgas – Ādažiem, Olaini, Ikšķili, Ogri, Jelgavu, Jūrmalu u.c. Protams, mēs iepriekš apkopojam lielākus pasūtījumus, kurus kopā aizvedam visiem ērtākajā laikā.

Tāpēc, ja vēlies pasūtīt saldējumu ārpus mūsu ierastās piegādes robežām – droši veic pasūtījumu un mēs ar Tevi sazināsimies!

Vai saldējumos ir cukurs?

Jā, mūsu cukura sīrupiem izmantojam gan balto, gan brūno cukuru. Mēs uzskatām, ka ir svarīgi, lai cukurs tiktu izmantots pēc iespējas mazāk, kā arī saldējumos būtu pietiekami daudz šķiedrvielas. Tās nodrošina cukura vienmērīgu uzsūkšanos. Ja nelieto vai centies samazināt cukura patēriņu, tad Tev varētu patikt mūsu Ābolu – Keila lapu saldējums bez pievienotā cukura.

Vai iepakojumi ir videi draudzīgi?

Šobrīd nē. Tā kā Rīgā šobrīd nav kompostējamo materiālu pārstrādes un apsaimniekošanas infrastruktūras, tad šādi iepakojumi pagaidām nav īsti draudzīgi. Bet tā ir mūsu prioritāte, lai iepakojums nākotnē būtu no bioloģiski noārdāmiem materiāliem vai arī viegli pārstrādājams. Līdz tam, aicinām mūsu klientus, tīros iepakojumus izmest plastmasas konteineros otrreizējai pārstrādei.

Vai varu pasūtīt saldējumus uz dzimšanas dienas ballīti?

Protams! Varam Tev piegādāt saldējumus tieši uz ballīti. Ja nepieciešams, varam nodrošināt arī aukstuma kasti vai saldētavu un palīdzību saldējumu pasniegšanā.

Lai rezervētu datumu, raksti mums ziņu!

Vai variet pagatavot speciālu garšu manam pasākumam?

Mierīgi! Esam jau iepriekš gatavojuši speciālus pasūtījumus, izmantojot klienta produktus,  pasniedzot tos oriģinālā veidā, kas rada neviltotu sajūsmu. Tas ir ideāls papildinājums gan korporatīviem pasākumiem, gan personīgiem svētkiem!

Pastāsti par savām idejām!

Vai varu pats atbraukt pakaļ savam pasūtījumam?

Jā, droši! Bet iepriekš sazinies ar mums, lai viss noritētu gludi.