fbpx Skip to main content

PAR MUMS

TAS VISS SĀKĀS

PIRMS 5 GADIEM..

kad radās ideja par augļu saldējumiem. Man bija vēlme atteikties no piena produktiem un ēst veselīgāk –  tāpēc iesākumā gatavoju tos tikai sev. Bet ātri vien šos saldējumus nogaršoja arī radinieki un draugi. Un tad sapratu.. es neesmu vienīgais.

GATAVOJU MĀJĀS

UN PIEGĀDĀJU AR VELO

Mēs nezinājām ko un kā pareizi darīt. Eksperimentējām un mācījāmies no kļūdām. Bet pieprasījums tikai auga, līdz brīdim, kad bija jāsper lielais solis.
Par spīti visiem šķēršļiem, sākām meklēt ražošanas telpas un iestājāmies LU Studentu Biznesa inkubatorā. Kad pieteicāmies mums nebija ne logo, ne nosaukuma, ne lapas un biznesa plāna.. Bet konkursā mēs uzvarējām!

RADĀS AVENEI

SAPNIS KĻUVA PAR REALITĀTI

Šo pirmo gadu laikā izveidojām daudz jaunu garšu, atradām sadarbības partnerus un lieliskus komandas biedrus. Kas sākās kā viena cilvēka aizraušanās – pārtapa uzņēmumā, ar mērķi padarīt augu valsts uzturu ikdienā daudz vieglāku un interesantāku.

TAGAD

ESAM CEĻĀ UZ EKSPORTU

Starp visām milzīgajām firmām, rūpnīcām un starptautiskiem brendiem.. AVENEI ir visstraujāk augošais un jaunākais uzņēmums, kura saldējumi ir RIMI un MAXIMA saldētavās. Nereāli.
Bet tas ir tikai sākums. Šobrīd aktīvi paplašinām tirdzniecības tīklus un uzlabojam ražošanu. Lai mēs varētu iepriecināt cilvēkus ar veselīgiem saldējumiem visā Baltijā, Eiropā.. un nest Latvijas vārdu pasaulē.

Palutini sevi un mīļos ar dabiskiem un gardiem saldējumiem bez došanās uz veikalu!
close icon Mani AVENEI punkti