fbpx Skip to main content

Lojalitātes programma

Vēloties pateikties klientiem par izteikto uzticību, veicot pirkumus www.avenei.lv vietnē, SIA “AVENEI””, vienotais reģ.Nr. 40203064415 (turpmāk – AVENEI), lūdz klientu iepazīties ar zemāk izklāstītiem www.avenei.lv piedāvātās lojalitātes noteikumiem.

Klients, reģistrējot savu profilu, piekrīt saņemt un veikt uzkrājumu lojalitātes punktiem (turpmāk AVENEI punktiem), kurus iespējams tērēt, apmaksājot visu vai daļu no pirkuma summas. Klienta konts tiek atpazīts pēc e-pasta adreses, bet AVENEI ir tiesības ar doto klientu saistīt jebkuru citu viņa izveidotu kontu pēc telefona numura, adreses, vārda un uzvārda.

AVENEI punktus un lojalitātes atlaides var saņemt un uzkrāt tikai reģistrēti lietotāji.

AVENEI punktus var iegūt sekojoši:
1) Veicot pirkumu, par katru pilnu 1 iztērētu eiro, klients iegūst 2 (divus) AVENEI punktus. Piemēram, par 17.90 Eiro pirkumu klients saņem 34 AVENEI punktus. Punktus var saņemt tikai par preču summu. Par piegādes maksu punkti netiek piešķirti.

2) Uzrakstot atsauksmi www.avenei.lv par jebkuru no produktiem, tā atsauksmju sadaļā. Par katru atsauksmi klients saņems 5 AVENEI punktus, kad komentārs tiks apstiprināts. Viens klients nedrīkst atstāt vairāk par vienu atsauksmi pie viena produkta.

3) Nosūtot katram klientam unikālo “iesaki draugam” saiti, caur kuru ieteiktais cilvēks vispirms reģistrē kontu un veic pirkumu. Kad ieteiktais cilvēks ir izdarījis pirmo pirkumu – klients saņems 100 AVENEI punktus. Izmantojot šo saiti, var ieteikt neierobežotu cilvēku skaitu, kuri nav esoši www.avenei.lv lietotāji.

4) Izmantojot saņemto “iesaki draugam” saiti, ieteiktais klients saņems -10% atlaidi pirmajam pirkumam un 10 AVENEI punktus pēc pirkuma veikšanas. Šo atlaidi un punktus katrs lietotājs drīkst saņemt tikai vienu reizi.

AVENEI punktus var izmantot:

  1. Sakrājot vismaz 100 AVENEI punktus, reģistrēts klients pasūtījuma noformēšanas brīdī var izmantot punktus daļējai vai visa pasūtījuma apmaksai. AVENEI punktu vērtība: 100 punkti = 1 eiro.

Visi punkti tiek piešķirti, kad klients ir veicis pasūtījumu.

Punktiem tiek noteikts derīguma termiņš – 3 mēneši, kopš piešķiršanas brīža, pēc derīguma termiņa beigām punkti automātiski tiek dzēsti.

Lojalitātes punktus nav iespējams apmainīt pret naudu vai izmantot citas personas pasūtījuma apmaksai. AVENEI punktus var izmantot tikai fiziskas personas.

Papildus, vietne www.avenei.lv var veidot īpašos uzkrāšanas nosacījumu periodus vai piedāvājumus, kur veicot noteiktus pirkumus vai darbības, iespējams iegūt papildus punktus. Īpašo piedāvājumu nosacījumi tiks papildus publicēti vietnē www.avenei.lv un izsūtīti labākajos piedāvājumos klientiem, kuri būs pierakstījušies saņemt mūsu labākos piedāvājumus.

AVENEI patur tiesības labot lietotāju punktu skaitu, kā arī ierobežot piekļuvi lojalitātes programmai, ja ir fiksēta ļaunprātīga tās izmantošana, lietojot vairākus klienta kontus vienlaicīgi.

Neskaidrību gadījumā lūdzu sazinieties ar mums: saldejums@avenei.lv

close icon Mani AVENEI punkti